| andreea23_2452 a întrebat:

Buna tuturor. Mai mult decat o intrebare am o rugaminte la voi toti...Lucrarea mea de licenta are la baza romanul Codul lui da Vinci si trebuie sa fac o cercetare pe aceasta tema. Pentru acest lucru am nevoie de cat mai multe persoane care au citit aceasta carte si care sunt dispuse sa-mi impartaseasca parerile lor in cadrul unui interviu sociologic. Interviul este pur didactic, confidential si ma ajuta pe mine personal, sa-mi finalizez cercetarea pentru a vedea daca mi se infirma sau mi se confirma ipotezele formulate. Cei care au citit cartea si doresc sa ma ajute ii rog sa posteze un mesaj in cadrul acestui topic sau sa-mi lase un PM. Mersi frumos.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am citit romanul si sunt de acord sa te ajut. Trimite-mi chestionarul prin mail si o sa raspund.

| simf a răspuns:

Am scris o cronica despre carte, poate te ajuta: http://fusaru.blogspot.com/......cepii.html
pentru sondaj, trimite-mi pe mail intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt baba site-ului! Pe vremea mea! Lucrare de licenta pe opere comerciale? Ce opere? O aparitie comerciala? In fine! Am citit, te pot ajuta! Acum spune tu cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un roman politist excelent!

| crishu a răspuns:

Salut!
ma intereseaza cum s-ar putea lega o cercetare sociologica de tematica romanului, asa ca astept un mesaj inapoi. nu stiu cat de mult o sa reusesti sa iti gasesti subiectii aici, dar daca ai interviu structurat, poate reusesti mai usor prin google sheets. spor la treaba!