| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor happy pentru cei care tocami au primit rezultatele la bac, cum vi s-au parut notele? cat de severi au fost profesorii care au corectat? am luat bacul cu note peste 7 dar eu din cate mi-am calculat pe barem trebuia sa iau mai mult,am depus contestatii si am observat ca la liceul de unde sunt eu multi au depus contestatie deoarece considerau ca meritau mai mult,desi aveau note bunicile,voi ce spuneti? am inteles ca la matematica s-au punctat strict exercitiile rezolvate corect ca-coada,cele incepute dar neterminate nu s-au punctat cu nimic, desi in barem se puncteaza pe bucatele happy

Răspuns Câştigător
| Ruxandra15 a răspuns:

Depinde la cine au picat lucrarile. Degeaba rezolvarea e corecta daca tu ai folosit alta metoda. Stiu, nu e corect dar unii profesori mai ingusti la minte se iau numai dupa barem

| Tinna666 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Da,si eu cred ca depinde foarte mult de profesorul care corecteaza..vedem dupa contestatii ce o fi happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In general lucrarile s-au corectat ...corect.

| Tinna666 a răspuns (pentru neutrino):

Pai abia astept sa se afiseze notele dupa contestatii happy sper sa fie asa cum am calculat eu :d