| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Vreau să vă întreb pe cei care știțibatting eyelashes Este greu la facultatea pe psihologie? Mai am 2 ani până la facultate dar aș vrea să dau la Facultatea de Psihologie din Brașovbig grin Care știți cum este vă rog să îmi ziceți și mielove struck

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Maria_5356 a răspuns:

Si eu tot acolo vreau sa merg. si mai am 1 an, daca te pasioneaza psihologia de la inceput eu spun ca nu o sa ai probleme happy trebuie sa ai un fir roshu de plecare big hug daca vrei, iti trimit niste chestii sa iti dai seama despre ce e vorba :* ( maria.ioana_17@yahoo.com )