| Dianaaaaa82 a întrebat:

Bună! Unde pot face un curs de croitorie pentru începători in Iași? Îmi puteți da o recomandare?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Intereseaza-te la "Fortele de munca" (AJOFM), unde se tin asemenea cursuri, respectiv unde se face calificare la locul de munca!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Toate cursurile costă, gratis nu ai cum sa faci, caută pe google cursuri in iași si inscrie te

| Dianaaaaa82 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mulțumesc pentru recomandare, nu cred că am menționat că vreau curs gratis, doar unul bun și care nu se face "online" cum sunt majoritatea.

| Arioana a răspuns:

Ați găsit cumva un curs de croitorie pentru începători în Iași?