| notorious1919 a întrebat:

Buna, urmeaza sa termin liceul si sunt la profil electro-mecanic si dau bac la Romana, Bio si Mate. Asta inseamna ca sunt la profil real nu?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Inseamna ca esti la profil tehnologic nu real.Succes!

| notorious1919 explică (pentru AvalohAlyn):

Salut! Imi spui te rog diferenta dintre cele 2? ( real si tehnologic)
De exemplu la bac o sa fie diferite subiectele la romana?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru notorious1919):

In principiu la real si la tehnologic subiectele la romana sunt putin mai usoare decat la uman.La uman e mai greu.

https://observator.tv/......39501.html

| notorious1919 explică (pentru AvalohAlyn):

Eu am terminat a12a anul trecut si doar acum dau bacu din cauza unor probleme. Am primit caiet de la o prietena ce a terminat la profil real, e ok daca invat din el avand in vedere ca eu sunt la tehnologic?

| Crackman a răspuns:

Tehnologic

| notorious1919 explică (pentru Crackman):

Si care este diferenta dintre real si tehnologic?

| notorious1919 explică (pentru notorious1919):

Ma refer la bacalaureat

| Crackman a răspuns (pentru notorious1919):

Denumirea... poate un pic mai greu la tehno. Eu zic de acum 6 ani.

| ancuta286 a răspuns:

Da. Profil real. Exista doar 2 profile. Real si uman iar tu esti la real