| Andruxoxo a întrebat:

va rog frumos, ma puteti ajuta cu niste idei in legatura cu citatul "A iubi nu-i nimica, a nu iubi e grozav". Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Iubirea se hraneste mereu cu suferinta interioara. Daca nu iubesti, nu exista atat de multa suferinta, decat pentru faptul ca nu ai pe cineva care sa fie alaturi de tine.Intotdeauna vei avea nevoie de iubire in viata ta, chiar daca iti provoaca suferinta.Citatul se refera la importanta primordiala a iubirii.Sa nu iubesti, e groaznic.

| Andruxoxo explică (pentru Delicacy):

Multumesc foarte mult! :*

1 răspuns: