| mada_8090 a întrebat:

stiu ca e o intrebare mai indiscreta dar daca ma puteti ajuta ar fi grozav. cum pot sa i spun unui tip(pe care l plac, dar nu f. mult) sa nu te mai pipaie?! adica mai frumos sa i zic...happy merci mult

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Te pipaie si vrei sa il iei cu frumosul? laughing Ori iti place, ori te deranjeaza si ii spui verde in fata. Baietii astia care au impresia ca li se cuvine totul, nu trebuie luati cu binisorulwinking. Asa ca treci la fapte mai repede si nu te cazni sa fi draguta cu el.

| Butsilee a răspuns:

Poti sa ii zici mai in gluma si sa ii iei mana de pe tinewinking si daca vezi ca o sa continue asa stai departe de elhee hee nu stiu thinking spune-i pur si simplu"hei ce faci?"
Dar, daca tie iti place nu inteleg care e problemathinking
Si daca nu devin indiscreta unde mai exact te pipaie thinking ca daca te pipaie in zone intine si il iei cu frumosul nu merge straight face

| ÅñdRa a răspuns:

Poti sa-i spui ca te deranjeaza, si daca chiar nu intelege...cred ca ar trebui sa mergi mai departe... o persoana mi-a zis:sunt multi pesti in mare.
Dar depinde si de tine cat de mult iti place de el.

| esapament a răspuns:

Atinge-ma, da pastreaza distanta happy