| anonim_4396 a întrebat:

.Trebuie sa comentez citatul "A gresi e omeneste, dar staruinta in greseala e o prostie". Ma puteti ajuta cu niste idei? Funda pentru cele mai multe. :d

4 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Ok ca sa nu te calatoghez ca drept cea mai lenesa persoana, si toate care deriva de aici, am sa te intreb pe tine mai intai: tie ce iti spune citatul asta?
si dupa o sa discutam ceva completari.

| Adryanaa a răspuns (pentru drhotzu):

Nu ai de ce sa ma cataloghezi drept cea mai lenesa. O sa mai adug si de la mine, iar ceea ce am cerut ..sunt doar cetva idei pe care eu le voi dezvolta. happy

| Adryanaa a răspuns (pentru Adryanaa):

Cateva*

| drhotzu a răspuns (pentru Adryanaa):

Pai hai sa vedem ce ai tu de spuswinking
si dupa cum am spus o sa te completez eu dupawinking
e mai bine asa pentru tine!