| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! E urgent...am depus o anexa de inscriere la liceul de arte.Si nu m-am prezentat la prima proba pentru ca aveam bilingva la engleza. Si m-am dus a2a zi la proba de pictura dar m-au dat afara din examen pentru ca nu am fost prima zi. Cand pot sa mai dau odata proba la desen? Am auzit ca in august se mai da odata sau incerc la anul? (Dupa ce trec in clasa a 10 a.) Va rog frumos, ajutati-ma! Acum trebuie sa trec in clasa a 9 a si am nevoie de mai multe profiluri.

1 răspuns:
| victorasM a răspuns:

Te interesezi daca au mai ramas locuri neocupate. Daca mai sunt te prezinti in sesiunea a II-a care e pe 16 iulie inscrierea, 17-18 iulie probele de aptitudini si 19 iulie rezultatul final. Sper ca te-am ajutat Funda?