| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati! puppy dog eyes E urgent...am depus o anexa de inscriere la liceul de arte.Si nu m-am prezentat la prima proba pentru ca aveam bilingva la engleza. straight face Si m-am dus a2a zi la proba de pictura dar m-au dat afara din examen pentru ca nu am fost prima zi. Cand pot sa mai dau odata proba la desen? Am auzit ca in august se mai da odata sau incerc la anul? (Dupa ce trec in clasa a 10 a.) Va rog frumos, ajutati-ma! sad Acum trebuie sa trec in clasa a 9 a si am nevoie de mai multe profiluri.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

In ce judet? Brailahappy?

| Mihaii24 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Dolj...(dar e acelasi lucru. Poti sa ma ajuti? puppy dog eyes).

| Brâncuşi a răspuns:

Pai in august e foarte bine...mai asteapta si ramai in a 9-a la artewinking Aceeasi greseala am facut-o si eu si apoi mia parut rau du-te unde crezi ca e mai bine si da proba in august la desen ca nu e grea.Mult succes. Fundulitsaa?