| Carmen_Violeta_1973 a întrebat:

Vreau sa dau la Academia de Politie, si stiu de acel examen medical, ca nu trebuie sa ai semne, cicatrici sau tatuaje.
Eu am slabit 20 si ceva de kilograme si am pe burta destul de multe vergeturi foarte accentuate. Bine, am si pe picioare si pe coapse, dar nu sunt accentuate. Cele de pe abdomen sunt foarte accentuate.
Este vreo problema? Credeti ca nu am sanse sa treec examenul medical daca am acele vergeturi?

2 răspunsuri:
| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii despre admiterea la academia de politie si Cicatrici si semne distinctive vei gasi in acest articol: https://www.academiadepolitie.com/......-a600.html

| fredi a răspuns:

Examenul medical se refera strict pe sanatatea ta. Daca nu ai probleme care sa iti afecteze activitatea sportiva e ok.