| AnaMaria2719 a întrebat:

Vreau sa pictez o sintagma,un citat pe un perete din interiorul liceului.Ce citat stiti,sa fie direct la suflet, sa fie educativ,sa transmita multe,si sa te faca si putin sa te gandesti si sa schimbi ceva? Cel mai bun, fundahappy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe peretele scolii mele este un banner pe care scrie:
Respecta-i pe cei din jurul tau pentru ca astfel te respecti pe tine insuti!
Incearca-l happy smug E foarte apreciat

| AnaMaria2719 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, o sa-l propun, sa vedem si feedback-ullaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnaMaria2719):

Depinde si de oameni ^^ Adica daca considera ca respectul reciproc este important atunci l-ar aprecia. Scoala mea fiind una voievodala, cu rezultate foarte bune are interesul de a sustine astfel de lucruri happy

| AnaMaria2719 explică (pentru anonim_4396):

Si scoala mea are tot acelasi interes, dar stii probabil foarte bine ca unii elevi nu au interese comune cu scoala, ma gandeam si ce i-ar atrage si pe ei.Multumesc frumos de raspuns!

4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

"Da."- Albert Einstein