| Vanessa_4462 a întrebat:

vreau sa scriu o carte si nu prea gasesc subiecte poate fi de orice gen cele mai bune idei dau funda si vot la toate.

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Buna! pai, scrie o carte de dragoste...in care "indragostitii" trec prin multe, care le afecteaza relatia, dar in final ea/el moare intr-un accident.sau ceva dar indragostitii sa fie la incaput(ea o fta simpla, timida si de la tara iar el un baiat bogat si cu muuulte fite

asta e o idee de-a mea...baafta!

5 răspunsuri:
| thefirstangel a răspuns:

Ms de fundita

si "incaput" am vrut s scriu inceput

| mandy17 a răspuns:

Dragoste dar cu final deschis sau cu not so happy end.Pot spune ca sun mult mai bune decat cele cu final inchis su happy end.bafta!

| stely9523 a răspuns:

Ai putea scrie una despre trecut prezent si viitor. smug :d sau despre o lume care nimeni nu stie ca exista si doar u stiai asta love struck :d nu stiu.ar fi frumos ceva cum ar fi fantezie love struck happy

| lidutsalidutsa a răspuns:

Scrie poate un fel de jurnal a vietii tale a momentelor frumoase, placute dar si a celor urite, a momentelor amuzante a celor romantice etc...Sau ai putea scrie o poveste imaginara cu personaje ireale, poate o carte cu poezii, un roman etc... nu stiu vezi si tu ceva

| simmy_8381 a răspuns:

Crezi ca daca nu gasesti singura un subiect, vei avea suficienta imaginatie si originalitate sa il dezvolti in nu stiu cate pagini? Intreb doar, ca mi se pare ciudat sa vrei sa te apuci de o carte, dar nici macar subiectul sa nu-l poti gasi big grin. Parerea mea.