| vlad_2650 a întrebat:

vreau sa stiu ceva, daca iei sub 5 la examenul de admitere pentru liceu(cls. a 9-a), trebuie sa mai dai examenul din nou?

3 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Daca nu intri la niciun liceu, il dai la toamna! Hai sa fim seriosi, chiar asa pasta esti ca nu stii sa scrii o compunere la romana sau sa calculezi o ecuatie de gradul I si sa desenezi un cub? Oricum, intrarea la liceu se face pe baza mediei de admitere nu numai pe baza notei de la examen.

| Forevăr a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da