| Dragonfly359 a întrebat:

Vreau si eu o parere. in ultimul timp la mine in clasa au avut loc mai multe incidente neplacute care au creat clasei mele o reputatie foarte proasta. credeti ca ar trebui sa ma mut la alta clasa? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| BubblesHere a răspuns:

Salut! Acum si eu sunt in clasa cu 3 colegi absolut sub orice critica care in ora fac ca magarii, cainii etc (deci iti dai seama?) Dar nu am de gand sa ma mut si mie mi-au rupt banca, scaunul. M-am consumat pentru ce? pentru nite prosti? Acum cum crezi si tu daca ti s-au intamplat chiar niste lucruri grave poate ca ar trebui sa te muti!
Bafta! kiss

| Dragonfly359 explică (pentru BubblesHere):

Mie personal nu mi s.a intamplat nimic. stii genul de situatie in care o pers e vinovata, dar pedeapsa o primeste cea nevinovata? cam asa e la mine.

| BubblesHere a răspuns (pentru BubblesHere):

Niste*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu