| anonim_4396 a întrebat:

am aboslvit scoala generala in 1993 si as vrea sa ma inscriu undeva la seral sau la fara frecventa,am vreo sansa? daca da, unde gasesc si eu acele licee si cand se fac inscrierile pentru astfel de persoane? am cautat pe net dar acolo specifica doar pentru cei care au terminat acum clasa a8a,nimic despre celelalte categorii.multumesc anticipat

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In prezent nu exista forma fara frecventa.
In cazul tau poti intra doar la seral sau la frecventa redusa.
Uita-te pe site-ul oficial al ISJ din judetul tau si acolo sunt toate liceele din judet si indica forma de invatamant. Apoi te interesezi la cel mai apropiat si vezi cand sunt inscrierile.

| Doy_Danny_1977 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Sunt din bucuresti.multumesc frumos.asta era intrebarea mai importanta, cand se fac inscrierile caci am trimis un mail la elie radu, spre exemplu si nu mi-au dat nici un raspuns.la telefon nici atat....asta era curiozitatea mea mai mare. data inscrierilor si nu gasesc nicaieri.multumesc frumos oricum happy