| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Daca am media incheiata profesorul mai poate sa puna absenta?

Răspuns Câştigător
| RoberTCr90 a răspuns:

Da, absentele se pot pune chiar cu media incheiata nu conteaza. El poate chiar sa ti-o si modifice ( media ) cu semnatura nu stiu ce de la director mai complicat dar daca nu faci nimic rau n-are de ce sa ti-o mai modifice.

Multumesc pentru rapsuns. Nu stiu sigur daca am luat dar am plecat de la Muzica
deoarece am crezut ca nu mai facem si apoi m-a sunat un coleg si a spus ca imi pune absenta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...nu are nici o legatura pentru ca la finalul semestrului se numara absentele