| Cristiano9s a întrebat:

am o întrebare legat de facultate, sunt în anul 3, abia ce m-am reinmatriculat anul acesta, problema este ca am mai inceput odata anul 3 si nu am fost niciodată din probleme de familie, întrebarea mea este, pentru examenele ce s-au desfășurat în perioada respectiva primesc restante? Dacă da, pot face cumva sa le anuleze? Mulțumesc

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu ai cum sa ai restante, daca nu ai facut deloc anul III.

| Cristiano9s explică (pentru Ioandelasal):

Am fost înscris în anul acela, insa nu m-am dus deloc

| Cristiano9s explică (pentru Ioandelasal):

Am plătit și prima rată

| Ioandelasal a răspuns (pentru Cristiano9s):

Te-ai inscris iarasi in anul III si vei fi considerat ca acum il urmezi pentru prima data. Incearca sa rezolvi si cu rata platita, poate va fi luata in considerare pentru acest an scolar.