| FazekasErvin a întrebat:

Bună ziua, am o nelămurire.
Dacă m-am înscris la facultate și am fost admis, dar când am sunat la secretariat și am întrebat despre începerea anului universitar mi s-a spus că nu știu. Dar mi-au spus să mă prezint în Octombrie, dar nu mi-au spus o dată exactă. Oare mă vor suna să mă anunțe sau cum se va proceda?

Rog doar persoanele care ar putea să dea un răspuns care să mă ajute doar acelea să răspundă.

Răspuns Apreciat de Editori
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Trebuie să urmărești site-ul facultății sau pagina de Facebook a facultății. E prea devreme și încă nu s-a stabilit structura anului universitar 2020-2021 pentru că încă nu se știe nici cum va fi (dacă online sau face to face).
Nu te vor suna ei 100%, tu trebuie să te interesezi. Te sfătuiesc să cauți pe Facebook că sigur aveți un grup toți care ați fost admiși la specializarea ta.
Mult succes!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Oare mă vor suna să mă anunțe sau cum "

never-ever, mai suni tu in septembrie de câteva ori

| WhiteLife a răspuns:

Probabil data nu e inca stabilita. Asteapta sa vezi daca se incep facultatile si se poate merge la ele, daca se tin deschiderile de an universitar. Poti urmari si la ei pe site (sau pe pagina de Facebook) si apoi suni ca sa fii sigur.