| GabiCdr a întrebat:

Am terminat clasa a X-a si vreau sa ma transfer la un alt liceu, dar la acel liceu trebuie sa dau diferente la limba germana (eu am facut germana in clasele 5-8, dar in clasa a 9-a si a 10-a am facut franceza, asa ca sunt nevoit sa dau acele diferente) si nu stiu ce ar trebui sa invat...
Va rog ajutati-ma cat mai repede.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| GrecuMariaaa a răspuns:

Ai putea sa o intrebi pe profesoara ta de limba germana din clasa a 8 a. Sigur stie ea ce trebuie sa inveti.

| GabiCdr explică (pentru GrecuMariaaa):

Nu raspunde la telefon de 2 zile...

2 răspunsuri:
| Atfas a răspuns:

Si eu m-am transferat la alt liceu si am dat diferente cu alti elevi si profesorii ne-au lasat sa copiam..deci e posibil sa poti copia.