| Morosan_Ancuta_1987_5nT3 a întrebat:

As dori sa transfer fetita la gradinita unde lucrez, ce motiv sa specific in cererea de transfer? Va multumesc.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vaaaai, ce problema complicata!
Scrie acolo ca e mult mai scurt timpul si drumul de fiecare zi, astfel ramane copilului mai mult timp sa fie impreuna- si sa se joace cu tine!

| Morosan_Ancuta_1987_5nT3 explică (pentru Bula):

Nu este problema complicata, doar ca directoarea nu prea vrea sa imi faca transferul si aveam nevoie de un sfat.

| Bula a răspuns (pentru Morosan_Ancuta_1987_5nT3):

Daca directoarea se opune, explica-i ca iti face pagube materiale, dar si morale, care afecteaza si viata copilului. Daca se opune in continuare, pune-i in vedere (verbal) ca apelezi la nevoie si la instanta de judecata pentru a apara drepturile COPILULUI la o viata mai buna, sa fie mai mult cu FAMILIA.

| Cristian156 a răspuns:

Pai...Ziceti ca e in mai mare siguranta si ca e mai usor pentru.dvs sa o duceti acasa