| anonima125 a întrebat:

Cum se traduce "Von der mehr als zwei Mauertürmen unde weiteren Tortürmen der alten Stadtbefestigung stehen heute nur noch 2 Schalentürme"?

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Se traduce greu! "Zidurile anticului oras au ramas acum doar cu 2 mici turnuri din cele cateva avanposturi de aparare si turnuri cu intrare"

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Din mai mult de două turnulete si un alt turnuri poarta de zidurile oraşului vechi de azi sunt numai 2 coajă Towers

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

E in germana si inseamna:
"De mai mult de două turnulete si un alt turnuri poarta de zidurile oraşului vechi de azi sunt doar 2 turnuri ceasca"

| mihulix a răspuns:

Ce face google translate din omlaughing