| Xandrea21 a întrebat:

Bună ziua! Dacă am rămas repetentă la profesionala în clasa Xa, majoră find, va trebui să depun dosar de înscriere din nou? (menționez că mi au dat încă o șansă la reinscriere) și voi putea depune în septembrie? Până voi suna să mă interesez aș dori câteva informații, mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai e posibil ca sa difere abordarea in acest caz de la unitate de invatamint la unitate de invatamint...

| Anonimul151 a răspuns:

Păi repeți clasa a 10 a cel mai probabil și dacă ești majoră.