| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Daca intre media ta si media unui liceu sunt diferenta de 23 sutimi, sunt sanse sa poti intra?
straight face
Mulcumesc anticipat!
*-*

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu ai sanse, avand in vedere ca anul asta au fost medi mult mai mari, deci si media liceelor va creste. Oricum, tu pune tot ce vrei la optiuni, n-ai ce pierde.

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu te poti baza, pe faptul ca liceele au o medie. Asta depinde de elevii care frecventeaza acel liceu. De pilda, intr-un an, mediile pot fi mai mari, in alt an, pot fi mai mici. Deci asta depinde de candidati, si de cate locuri sunt pe profilul respectiv.
In concluzie, da, sunt sane sa intri la acel liceu.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Poți intra doar dacă ai media cu care se intră în acel liceu... altfel nu.
(Daia liceele au și o medie, logic)

| mylife415 a răspuns:

Nu cred ca ai sanse, deoarece mediile de anul asta sunt foarte mari in comparatie cu anul trecut, deci media profilului respectiv o sa se mareasca cu 20-30-50 de sutimi.happy