| Badaio11 a întrebat:

Dupa admiterea la SNG, stie cineva cand anume incep cursurile? La cat timp dupa admitere? Vara, toamna? Am pus o intrebare institutiei dar, cum era de asteptat, nu am primit nici un raspuns... Multumesc!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai, eu n-am gasit nimic pe net. Daca nu reusesti sa gasesti si nu-ti raspunde nimeni, parerea mea ar fi sa incerci sa gasesti pe Facebook sau alta retea de genul pe cineva care e acolo si sa intrebi.
Dar ma gandesc ca incep toamna, nu stiu nicio facultate sa inceapa vara.