| xkhldhoudody a întrebat:

Buna ziua! Vor scadea mediile la licee? Daca da, cu cat?

7 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Vor scadea*.

| ReddY25 a răspuns:

Probabil

| blackann a răspuns:

rolling on the floor

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu se știe cu cât vor creste sau scade, depinde doar de mediile tuturor elevilor din acel an.
Dacă majoritatea au note mici la E.N automat mediile de admitere sunt mai mici, dacă majoritatea vor avea medii mari la E.N atunci mediile de admitere vor creste.

| xkhldhoudody explică (pentru Alexia999997777777777777):

Pai noi nici nu avem medie 5 8 iar subiectele noastre au fost mai grele fata de anult trecut.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru xkhldhoudody):

Nu contează asta, contează media de la romana și matematica.
Depinde doar de rezultatele genereratiei voastre dacă vor creste sau scade.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Reformulare: Vor scădea mediile la licee?