| Lonely02 a întrebat:

Buna ziua, TPU! Am o nelămurire, pana la urmă se mai susțin probele orale pentru bacalaureat anul acesta?

4 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Mâine se va decide totul! Dacă se oprește greva, se vor ține probele. În caz contrar, se complică totul!

| teclado a răspuns:

O SA SE OPREASCA GREVA PENTRU CA AU VENIT PRIMII 200 DE PROFESORI din pachistan.
Am auzit azi la radio.
Am mai auzit ca unii propun ca sa nu se mai tina BAC-ul dar sa obtina copii diploma de bac cu media notelor pe care le-au avut in tot liceul la materiile respective.
O zapaceala totala. Dar daca vin pachistanezii or sa se sperie profesorii nostri cand o sa vada invazie de spanioli si alti migratori
care se inchina cu doua maini la 1/2 din salariu actual al lor.
si or sa isi bage mintile in cap si or sa inteleaga ca gata s-a dus cu binele din Europa ca acum traim sclavia moderna in care suntem bagati in custi la concurenta cu africanii

| Silviullet a răspuns (pentru teclado):

Du-te te rog de aici cu prostiile astea.

Răspuns utilizator avertizat