| Ioan_Alex_1998_32OF a întrebat:

Buna ziua TPU. Am si eu o intrebare. La Romana la BAC, daca am scris subiectul al DOILEA in continuare pe aceeasi pagina cu subiectul I, cat imi va scadea la redactare? Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Păi de ce să-ți scadă? Nu trebuie să-ți scadă nimic. De exemplu, dacă la subiectul I ai scrie jumătate de pagină, la subiectul al II-lea ar trebui să treci pe partea cealaltă și să lași foaia goală acolo? Pentru a trece pe a doua pagină, trebuie să umpli spațiul de pe prima.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De ce ti-ar scadea pentru asta? Nu-ti scade, n-are de ce.