| Noth1nG a întrebat:

Buna ziua TPU,
As dori sa stiu daca cunoasteti cum este meseria de programator? Se merita sa lucrezi in asa ceva? Sunt foarte pasionat de calculatoare, imi place sa lucrez pe calculator si sunt curios daca se merita sa urmez o facultate de informatica.
Multumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt curios daca ai aflat de atunci happy

| babyalexa a răspuns:

Da se merita, este o meserie tot mai cautata.Doar ca necesita multa munca, multa rabdare si sa iti placa cu adevarat.Desi sunt sute de platforme pentru site-uri gratuite, nici o firma serioasa nu ar apela la asa ceva.Un site inseamna mai mult decat atat.Si daca iti place ceea ce faci, eu zic ca se merita, atat ca si parte financiara cat si din restul punctelor de vedere. Daca ai orice fel de intrebare despre asa ceva nu ezita sa ma intrebi! O zi frumoasa!

| babyalexa a răspuns:

Nu iti pot da mesaje, bifeaza la optiuni sa poti primi mesaje de la toata lumea ca sa iti pot raspunde