| anonim_4396 a întrebat:

Bunăă. Din cauza unor probleme nu am putut ajunge la facultate la nici un examen, iar din aceasta cauză am ales să repet anul, însă nu știu exact cum se procedează. Mă repartizează ei intr-o clasă, grupă sau trebuie să depun iarasi dosarul și chestii? Mă poate ajuta cineva mai detaliat va rog și nu cu chestii (de ce te-ai mai înscris dacă nu mergi). Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Daca e vorba de anul I, trebuie sa te inscrii din nou pentru admitere. Nu esti reinscrisa automat in anul I.
In anii următori nu mai trebuie.