| Rocsssssy a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar un mouse...Stiti vreun site cu reduceri, oferte, etc? Multumescc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună.
Încearcă site-ul :
www.okazii.ro
L-am folosit şi eu de mai multe ori şi este foarte bun şi ţi-l recomand cu dragă inimă!
Succes, la cât mai mulţi mouseri!

5 răspunsuri:
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Un mouse costa 12 roni, vrei un site si reducere la asta? Lasami adresa ta si-ti trimit un mouse cadou numai sa te lasi de pus intrebari ca asta

| Sanziana88 a răspuns:

Http://www.marketdeal.ro/ - un site de reduceri

| idcatalin a răspuns:

Http://www.lapromotie.eu
aici am vazut oferte de la toate site-urile de reduceri online

| royeti a răspuns:

Uite aici o gramada de oferte: http://profitshare.emag.ro/....../click.php Poti sa le sortezi dupa ce anume ai nevoie, fara fir, optic, pret, etc.

| jadakissyou a răspuns:

EMag.ro