| Georggiiii a întrebat:

bunaa! Am si eu o intrebare... Am avut odata, mai de mult un id de messenger. m-iam facut un cont de facebook pe id-ul acela, si acum as cam vrea sa inchid contul de facebook respectiv. dar problema este ca nu mai stiu parola de la id-ul respectiv. ce pot face? adica cum imi pot afla parola de la id-ul acela!

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Depinde daca te-ai logat din browser si daca s-a salvat parola. Poate ai introdus o adresa de e-mail alternativ in caz de. uiti parola.

| ionutzwk a răspuns:

Nu se mai poate gasi.