| Nastia a întrebat:

C parere aveti despre incalzirea globala? credeti ca in cateva zeci d ani planeta va ramane pustie? cum credeti ca ar trebui sa scapam d tehnologie? c sa facem pentru ca planeta noastra sa nu 'moara'?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Din nefericire se pare ca am intrat pe o panta fara sanse de a scapa in urmatorii ani ce vor urma. Anumite centre de cercetare spun chiar ca daca s-ar incerca o reparatie la ce s-a stricat brusca sansele de a mai face ceva sunt foarte mici. Cei ce sustin ca sa stati linistiti ca nu se va intimpla nimic, fac o mare greseala. Veti vedea in curind niste variatii de temperatura ce va va schimba parerea, ca sa nu mai spun de ce calduri vom avea in aceasta vara.

3 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Cu noile legi mai aspre in ceea ce priveste poluarea sper sa isi revina la normal cu totul... sper ca macar nepotii mei sa mai prinda aer curat la muntewinking

| kh1ss a răspuns:

Incalzirea globala o sa inceteze , gaura din stratul de ozon deja s-a micsorat cu 30%... totul o sa revina la normal ...

| kh1ss a răspuns:

Incalzirea globala o sa inceteze, gaura din stratul de ozon deja s-a micsorat cu 30%... totul o sa revina la normal...