| Ioan489 a întrebat:

Ca sa ajung programator web ce liceu(cu ce profil) si facultate trebuie sa fac.Se plateste bine ca programator web? Se gaseste usor locuri de munca in acest domeniu?

7 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Salut!
Şi eu sunt în aceaşi oală cu tine şi crede-mă că liceul nu contează. Tot ce am învăţat eu despre web designing, am învăţat acasă. Dacă ai nevoie de mai multe păreri, adaugă id-ul: eu_oane pe Y! M.

| Ioan489 explică (pentru Teils):

L-am adaugat...da-mi accept...

| MCG a răspuns:

Liceu pe mate-info, facultate de informatica, se plateste enorm de bine, se gasesc locuri de munca foarte usor findca internetul nu doarme...De unde stiu asta? Pentru ca asta fac si eu si vrea sa fac in continuare!

| jeek0 a răspuns:

Invata de unul singur si daca tot e sa faci liceul sau facultatea fa pe domeniu. adica info. dar numai daca iti place.altfel nu ai ce cauta aici. pierzi timpul si nici nu te alegi cu ceva

| schmoll a răspuns:

Salut prietene,mate-info intensiv informatica,acum depinde de norocul pe care il ai,si profesorul care preda,poti invata si de acasa html,php, css, da se castiga bine. daca esti bun, si la facultate politehnica, bafta

| 14andrei1990 a răspuns:

Da se plateste tare bine. am aflat ca cineva ia peste 4 euroi sot si sotie in domeniul it! asa ca se merita

| AlinaMereuta a răspuns:

Mai muncești acum aici?