| Delyaa_Alexia_2000 a întrebat:

Ca sa fac seralul trebuie sa am bacul luat?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Seralul inseamna liceu, nu iti trebuie bac ca sa faci liceul la seral, caci doar dupa ce termini seralul ai dreptul sa dai bacalaureatul.O zi buna sa ai!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ce fel de serial vrei sa faci? PAi iti trebui o scoala de actorie daca vrei sa faci un serial in care sa fii actrita.

| Mateiu a răspuns:

Despre ce serial vorbesti?! Vrei sa faci un serial de film sau de teatru TV? Lamureste-ne!

| darkcynical232 a răspuns:

Scopul seralului nu era ca sa te ajute sa iei bacul? Un liceu cu frecventa redusa, dar tot un liceu.