| AvalohAlyn a întrebat:

Cam cat timp ar trebui sa inveti pentru examenul de bac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să înveți pe cum faci lecțiile. Şi zilnic ar trebui învățat, dar nu continuu. 2-3 ore pe zi e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tot parcursul liceului se invata.
Iar inainte de examen ai oricum vreo luna de zile timp sa repeti programa de literatura romana (eseurile).
La matematica sau alte materii trebuie sa inveti din timp, sa te pregatesti pe tot parcursul anului final (adica si cu recapitulari).

Cred ca ai mai tot intrebat asta. Iti tot repeti intrebarile. Trebuia sa dai Bacul acum mai bine de 5 ani.

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Cu ajutorul acestor materiale, nu foarte mult: https://www.facebook.com/VreauSaIauBACul/

| SSaleu20 a răspuns:

12ani...

| Anonimus1358 a răspuns:

Asta depimde doar de tine, cat de repede retii, dar in medie 3 saptamani sau o luna

| Ionuț_Cezar_1990 a răspuns:

Vvreo 8 ore