| MoarteaDisco a întrebat:

Cand e sfarsitu lumi si dc stiti ce spun. Funda

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

In primul rand sfarsitul lumii nu va fi, insa probabil te intrebi de ce multi spun ca va fi in 2012! Multi spun ca va fi in 2012 deoarece Calendarul Mayas se termina cu anul 2012.

4 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Dumnezeu stie

| TCosmin a răspuns:

Incetati cu intrebarile de genul asta.Noua oamenilor nu ne este dat sa stim cand va fi aceasta.De ce sunteti asa curiosi? Dumnezeu tatal stie si atat.

| jane7 a răspuns:

Sfirsitul lumii nu va fi in 2012, cel putin inca vreo 100 si ceva de ani sau chiar mai mult va mai intirzia(asta din prezicatori, din cele citite.pentru ca in realitate nimeni nu stie), se spune in varianta religioasa ca sf lumii va veni cind oamenii se vor uri intre ei, se vor "inchide" cararile intre vecini/ apropiati, cind ei no sa-si mai vorbeasca, cind se va"sfirsi" dragostea intre oameni. Intr-adevar situatia cu catastrofe, atentate, epidemii, etc e ingrijoratoare, dar totusi cred ca mai avem noi de trait happy

| st34anutz a răspuns:

Ma sfaritull lumii o sa vin in curand in cateva sute de ani daca nu mai repede deoarece incepe incalzirea globara, nu mai sunt resurse de petrol minereuri karbune ca in alti ani, sunt pe sfarsite, or sa se topeaska ghetarii deci o sa creaska nivelur marilor si al oceanelor, si ca criza asta sad asta este parerea mea