| kyonkoo a întrebat:

Cand intru in sims 2 Money imi apare o casuta cu eroare...si imi scrie doar OK.ma poate ajuta cineva?crying

7 răspunsuri:
| bebitzu a răspuns:

E mult prea tarziu sa dau un raspuns, dar asa mi-a dat si mie, aceeasi eroare si am reusit sa rezolv. Intra in fisierul unde ai instalat sims 2, apoi in TSBin si dai dublu click pe iconita cu sims2. Mie asa mi-a mers.

Bafta!

| princessmary a răspuns:

Scrie pe goole dictionar englez roman si tradu ce scrie pai fa ce iti spune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu scrie nimic in casuta nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am instalat cu greu sims 2 de pe net si cand dau auto run sau pe icoana cu sims 2 imi apare o casuta mica si nu pot da decat ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... e ff usor big grin

| alysuk a răspuns:

Si mie imi apare la fel

| alysuk a răspuns:

Si mie imi apare la fel sau imi zice please ensure...