| REDwolf1616 a întrebat:

Care dintre liceele urmatoare este mai bun? Colegiul National Nicu Gane Falticeni sau Colegiul Militar Liceal Campulung Moldovenesc! Si de ce? Vreau raspuns imediat! Care m il recomandati sa merg! Dau funda! celui mai bun si serios raspuns!

Răspuns Câştigător
| anyia a răspuns:

Nicu Gane este unul dintre cele mai bune licee din judet, probabil ca daca ai tangente cu scoala, iti va placea acolo. La Militar au un program destul de nasol, insa daca-ti place stilul "armata"...go! Totusi pentru a-ti trai viata de licean, eu iti recomand prima variantawinking

2 răspunsuri:
| REDwolf1616 explică:

Ms de sfat.la prrima varianta m am gandit si eu!

| anyia a răspuns (pentru REDwolf1616):

Ma rog, e mai okay sa mergi la Militar daca vrei sa continui in acest domeniu. Iti va fi mai usor cand vei da la facultate. Insa cunosc cativa indivizi care nu sunt foarte incantati de trezitul foarte devreme si de "militaria" de acolo. La Nicu poti sa faci si scoala, poti sa te si distrezi in acelasi timp. Si e un liceu cu un renume, daca mergi si pe varianta asta. Eu iti doresc oricum multa bafta!