| polika a întrebat:

Care este cea mai buna echipa de fotbal din toate timpurile?

Răspuns Câştigător
| ExTaZy a răspuns:

Dar dk te referi la naţională, cea mai buna a fost brazilia, are si 5 cupe mondiale si prin anii 60, 70, 80 nu avea avea cine s-o bată!

6 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Nu cred ca exista o echipa care sa fie cea mai buna din toate timpurile, dar cred ca la momentul acesta ar fi barcelona.

| ExTaZy a răspuns:

Eu nu sunt sigur dar cred ca Barcelona :X Dar oricum acum cea mai buna e Barca:X:X:X:X::X Fortzza Barca:X!

| nedumeritu a răspuns:

Pai ai putea sa arunci un ochi aici http://www.mrsport.ro/......rile-video unde poti vedea top 10 cele mai bune echipe pentru ca fiecare echipa are cate o perioada proasta. Dupa parerea mea in prezent FC Barcelona e cea mai buna echipa :D

| Moonster a răspuns:

Cea mai buna echipa de fotball din toate timpurile este steaua

| bangau91 a răspuns:

Dupa cum zice si marele Van Basten si multi alti stiitori de fotbal e Fc.Barcelona 2011, joaca cel mai frumos fotbal!

| Florin_6030 a răspuns:

DUPA parerea mea Barcelona este ce mai buna echipa de fotbal din toate timpurile