| mihnea167 a întrebat:

Care va fi urmatorul roman la o echipa mare? Care este acea echipa?

FOTBAL

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred că următorul român la o echipă importanta din Vest va fi Gardoş, poate la Dortmund, unde este dorit şi este nevoie mare de apărători centrali. Şanse foarte mari are şi Dorin Rotariu, care este în vizorul lui Manchester United, dar cred că va mai sta cel puţin 6 luni la Dinamo.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

| mihnea167 explică (pentru alexs99):

Dar de Bourceanu sau Tatarusanu ce crezi?

| alexs99 a răspuns (pentru mihnea167):

Dacă vor pleca, vor ajunge la echipe de nivel mediu, din câte am văzut Tătăruşanu ar putea ajunge la Olympiacos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Latovlevici, Gardoş sau Tănase. N-am habar care ar putea fi echipele posibile, însă toţi ar merita să ajungă la o echipă bună. La fel Adi Popa şi Chipciu, iar peste câteva sezoane şi Iancu, Stanciu şi Filip.

| Catalin2001Ptg a răspuns:

Cred ca Rotariu va pleca in Anglia, Stanciu si Iancu sunt doi tineri extraordinari care ar putea prinde un transfer in strainatate, Gardos poate pleca in Germania, iar Bourceanu si Tatarusanu cred ca vor pleca in Italia. happy