| Iamal a întrebat:

Care ma poate clarifica si pe mine...un tovaras a fost si s-a inscris la ASE dar nu e sigur ca s-a inscris adica el spune ca a depus dosarul complet si ca a completat o cerere si a facut o poza dupa care i-a dat o foaie cu nu stiu ce prostii pe ea si cu poza lui jos
parerea mea este ca s-a inscris cum trebuie dar el nu stie sigur deci spuneti voi

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca tot s-a inscris a fost si admis? Poti vedea pe site-ul de la ASE.Ca deageaba s-a inscris daca nu a dat examen.

| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Probabil ca s-a incris corect! sunt sanse mari sa fie asa