| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt materiile studiate la facultatea de management din timisoara

ps: un link cu materiile studiate acolo

ps:ce se iese dupa ce faci facultatea

ps: salariu pe care poti sa il iei dupa ce termin facultatea

dau funda pentru raspunsul corect

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Se iese mai prost decat cand ai intrat! Si de ce intrebi de salariu? Pai, tu crezi ca daca termini o facultate, oricare ar fi aia, ai deja postul de munca asigurat sau nu mai stiu ce visezi tu de functie!? Sa te ajute Dumnezeu sa termini facultatea pe care o visezi si sa iti gasesti ceva de lucru si o sa te multumesti cu ce salariu ti se va oferi! Bafta iti doresc!