| anonim_4396 a întrebat:

Cat castiga un tehnician dentar?
-este o meserie de viitor foarte bune?
-a fost cineva la umf cluj la tehnica dentara, e greu? happy
orice alte informatii legate de acest subiect sunt bine primite!

*mentionez ca sunt in clasa a XI-a si a cam venit timpul sa ma apuc de invatat si sa ma pregatesc cum se cuvine pentru admiterea de la UMF Cluj, astept si sfaturi

Răspuns Câştigător
| Mariiaamariiaa a răspuns:

Daca lucrezi bine poti castiga mult, dar depinde de tine, parerea mea e ca este de viitor. Mai multe nu stiu sa iti spun pentru ca eu sunt din oradea si aici se da admitere doar din biologie si facultatea dureaza 3 ani.

| Shopiaalin a răspuns (pentru Mariiaamariiaa):

Tot asa este si la cluj la umf (iuliu hatieganu), admitere doar din 4 capitole la biologie si facultatea dureaza 3 ani.multumesc

| Mariiaamariiaa a răspuns (pentru Shopiaalin):

Cu placere :*