| Silviunebunu a întrebat:

Cat trebuie sa fie media mea din liceu pentru a intra la facultate fara plata?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai mare de 9.50
Pa, pa.

| Flaviius87 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Depinde la ce facultate vrei sa mergi... oricum poate sa fie diferit de la an la an + ca la multe facultati nu conteaza media din liceu.

| ionutz0116 a răspuns:

Trebuie sa ai o medie cat mai mare.Vezi ce medii cere facultatea la care vrei sa intri.Nu ai specificat la ce liceu esti si nici la ce facultate vrei. Vrei sa ghiceasca cineva.Ai terminat clasa a 12-a ( presupun ) calculeaza-ti singur mediile! Atat de afon esti?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

De unde vrei sa stiu? intra si tu pe net si vezi.ce si cum, ce se cere

| Miranda29 a răspuns:

Media bacului minim 8 si media claselor 9-12 minim 8.5

| mFlorian a răspuns:

Cat mai mare... dar conteaza si bac-ul foarte mult.

| MaRiA_2115 a răspuns:

Pai nu exitsa facultate fara plata dar eu iti urez succes pricum sa fi dxetstepta si sa ajungi mare