| vinarsnelu a întrebat:

Cate litere si sunete au aceste cuvinte incearca, hartie, intelegere dau fundita

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Incearca= 8 litere si 7 sunete
hartie= 6 litere si 6 sunete
intelegere= 10 litere si 9 sunete

5 răspunsuri:
| Pisicuța a răspuns:

Ce lene va e sa faceti temele... da ce va fac fratilor va manaca sau ce?
Si mai ne si mituiesti cu funda.

| Pisicuța a răspuns:

@vinarsnelu da tu cum oi fi?
nu vezi ca nici un exercitiu usor la limba romana nu sti si mai si comentezi.Ma doare-n cot ca nu iau funda, da treaba e ca pe TPU nu facem teme, nu sti sa citesti regulile sau ce?

| vinarsnelu explică:

Pissycutza dc nu sti sa ma ajuti ce mai postezi oricum nu primesti tu fundita ma doare undeva de ce crezi tu despre teme si scoala du-te si impuscate ca esti praff

| vinarsnelu explică:

Ce tema tot visezi nu e nici o tema e de cultura generala daca esti praf si tot la teme te gandesti du-te si spanzurate inteles? ce copii fara viitor mai sunt pe aici doamne...prosti sunt aia care nu intreaba ce nu stiu asa ca tine doamna pissycutzaa daca tot esti asa praf nu te mai baga in seama nu am nevoie de animale sa raspunda doamna pisica