| ion2015 a întrebat:

Cati ani trebuie sa fac pentru a deveni asistent medical in farmacie? ca am auzit ca 2 sau 3 ani si se castiga peste 2000 de ron pe luna chiar 1000 de euro, si ce examen trebuie sa dau? ca am problema ca chimia la aplicatii, sunt confuz deoarece as alege medicina dar sunt multi ani, ce parere aveti,

Răspuns Câştigător
| chocolate27 a răspuns:

Ai putea sa faci o postliceala care va dura 3 ani.Chestia e ca nu vei ajunge sa castigi banii aia doar cu o postliceala, ci va trebui sa ai si o facultate in domeniu.Si poate nici asa.Nu la noi, nu in Romania.Nu fara pile...big grin parerea meabig grin

3 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

In ROMANIA sa primesti 100 de euro salariu? ma uimesti nu am auzit asa ceva. poate 1000 de ron dar ...euro Nu

| katala a răspuns:

Poate daca lucrezi in farmacia ta sa castigi atat!
Nu mai crede tot ce auzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu dar si ew vreau sa ma fc asystenta