| 0marry0 a întrebat:

Caut variante de psihologie pentru BAC-ul de anul acesta.

Daca are cineva variante, va rog sa-mi spuneti.

Sau macar vreo carte, sa-mi dati numele editurii...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh! marry, oh! Vine Baaacuuu'! Suucceeesss!
Oricum, cam vaga exprimarea... vezi sa nu il pici!

| 0marry0 explică (pentru anonim_4396):

Mersi happy.
Am nevoie de variante si atat. Incercam sa fiu succinta. Da' cred ca am exagerat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 0marry0):

Iti tin pumnii! Fugi si zapaceste-i, caci e ca pe TPU si acolo: faci gargara la greu, fara complexe, bagi si niste pupincurisme la punctele lor slabe, si gata! Funda de bacalaureat e a ta!

| 0marry0 explică (pentru anonim_4396):

Unde ar fi lumea fara pupincurisme... e bine ca nu trebuie sa le repet. Crescand, le-am invatat.

| dragutzyy a răspuns:

Psihologia inversa
o carte de psihologie:"cum sa ne eliberam de frica de ceilalti?-tracul, timiditatea, inhibitiile, fobia sociala..."de cristophe andre