| yyyyy a întrebat:

Ce a-ti alege intre filologie-jurnalism si filologie-limbi moderne? de ce? argumeta-ti! Care e mai de viitor? Prin ce se deosebesc?

Răspuns Câştigător
| vSorin a răspuns:

Depinde ce-ti place si tie, daca esti o persoana activa si calatoresti mult si iti place atunci alegi jurnalismul, asta se aplica si pentru limbi happy E alegerea ta

3 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

La limbi moderne ai mai multe posibilitati printre care si sa pleci din tara

| Serafir a răspuns:

Pai gandeste-te ce poti deveni din fiecare, ce tiar place la limbi poti fi profesor sau translator, iar jurnalism...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice altceva pentru ca nu sti sa scrii 'argumentati'.