| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce facultate sa aleg! Va rog un sfat. Zice-ti-mi o facultate si cateva argumente de ce voi ati alege-o. Ceva fara jurnalism, limbi straine sau tot ce tine de filologie. Ceva bazat pe matematica de ex. Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Automatica si Calculatoare Iasi/Buc.
Fac. de Matematica Iasi/Buc.
Sau Universtitatea tehnica Asachi Iasi : TCM, Mecanica, Hidrotehnica.
Politehnica din Bucuresti
idk

| neutrino a răspuns:

Facultatea de matematica.

| minrest a răspuns:

Bazat pe matematica, informatica sau A.S.E.

| ZMR97 a răspuns:

Nu știi nici o meserie? du-te la spălătorie

| laptegros71 a răspuns:

Matematica la filologie? Ce-ai fumat prietene? Daca vrei sa pleci undeva din filologie cele mai bune facultati sunt Dreptul si Academia de politie(insa la academie este si proba sportiva).

| PrunaPătrată a răspuns (pentru laptegros71):

A spus FARA FILOLOGIE, ce-ai fumat tu prietene? laughing